Kimler Su Arıtma Cihazı Satın Almalı?
Suyunuzu test ettirdiyseniz ve içinde istenmeyen maddeler bulduysanız, birkaç filtreleme sistemine çok yakından bakmak isteyeceksiniz. Suyunuzda tehlikeli bir kirletici bulunmayacak olsa da, bunun iyileştirilemeyeceği anlamına gelmez. Suyun içinde filtrelenmesi gereken en yaygın parçacıklar kurşun, klor ve florürdür.
 
Cilt ve mide hassasiyetleriniz veya otoimmün (bağışıklık sisteminin yanlışlıkla vücudun normal dokularına saldırdığı bir durum) bir hastalığınız varsa, filtrasyon sistemi almanız vücudunuza kesinlikle yapmanız gereken en iyi yatırım olacaktır. Örneğin, çok fazla magnezyum veya kalsiyum içeren sert suyunuz varsa ve hassas mideniz bunu kaldıramazsa, kendinizi mide ağrılarıyla bulabilirsiniz; Endişelenmenize neden olacak bir şey yok ama arada sırada rahatsızlığa neden olacaktır. Egzama veya sedef hastalığı gibi cilt koşulları için, filtrelenmemiş suyun özellikle çocuklarda cildi tahriş etmesi daha olasıdır. Tıpkı çocuğunuzun giysilerinde çamaşır deterjanları kullandığınız gibi sert kimyasalları da sudan filtrelemek istersiniz.
 
Evinize Su Arıtma Cihazının kurulmasındaki bir diğer önemli motivasyon, suyun tadı veya kötü kokmasıdır. Suyun, kuyu suyunun veya belediyenin sağladığı suyun tadını sevmiyorsanız, su arıtma cihazı kullanarak bunu değiştirebilirsiniz.

Ara 0507 679 0970