Su Arıtma Cihazı Kullanmak İçin 9 Sebep
1. Ev Tipi Su Arıtma Cihazı, musluk suyunda bulunan 2100'den fazla su kirletici maddenin musluğunuza ulaşmasını önleyecektir.

2. Ev Tipi Su Arıtma Cihazı, suyu verimli ve uygun maliyetli bir şekilde arıtır. Aynı zamanda evdeki her su kaynağından saf su üretilmesini sağlamanın tek yoludur. İster bitkilerinizi yıkayın, pişirin, sulayın, artık kullanabileceğiniz saf su miktarı ile sınırlı değilsiniz.
 
3.  Su arıtma sistemleri içme suyunda klor ve kötü bakterileri yok ederek mesane kanseri, kolon kanseri ve rektal kanser gibi tıbbi durum riskini azaltabilir. Saf su içmek genellikle vücudu sağlığa zarar verebilecek hastalıklardan korur. Arıtılmış su içmenin sağlığınıza birçok faydası bulunmaktadır.

4. Arıtılmış su, cildi tahriş eden klor ve diğer uçucu organik kimyasallar filtrelerle giderileceğinden cilt alerjilerine karşı sizi korur.

5. Arıtılmış su, sağlıklı bağışıklık sistemleri geliştirmenin en iyi yolu olduğu için çocuklara fayda sağlayacaktır. Yemek yapmak ve içmek için arıtılmış su kullanmak, çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimlerine yardımcı olmak için en sağlıklı suyu almasını sağlayacaktır.

6.  Uzun vadede bir ev tipi Su arıtma Cihazı satın almak, şişelenmiş su satın almaktan daha uygun maliyetli olacaktır. Filtreler, evinizde tehlikeli su kirleticilerine karşı korumayı garanti eder.

7.  Su Arıtma Cihazı ile arıtılmamış su içmek doğum kusurlarına yol açabileceğinden hamile kadınların arıtılmış su içmesi fayda sağlayabilir.

8.  Su arıtma sistemleri zaman kazandırır. Artık suyu temiz hale getirmek için suyu kaynatmak ve sürahilerde bekletmek veya damacana satın almak için beklemek zorunda değilsiniz.

9.  Su arıtma sistemleri pasiftir, yani suyu filtrelemek için elektrik gerekmez. Gereken tek rutin bakım, filtrasyon elemanının periyodik olarak değiştirilmesidir.
 

Ara 0507 679 0970